Czym jest licencja PADI Open Water Diver?

PADI Open Water Diver to najpopularniejszy na świecie kurs nurkowania po którym można uzyskać licencję uprawniającą do zanurzenia na całym świecie do maksymalnej głębokości 18 metrów. 

Jakie są wymagania?

Aby zapisać się na kurs Open Water Diver musisz mieć ukończone 10 lat i umieć pływać. Nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie związane z nurkowaniem. 


Z c zego składa się kurs?

Zatem jak zacząć? Kurs składa się z 3 części:

-5 rozdziałów teorii którą należy wykonać online poprzez system e-learningu, zakończone egzaminem (też online)
-5 sesji basenowych podczas których wykonujemy wszystkie ćwiczenia podwodne
-4 nurkowania w Oceanie Indyjskim podczas których, pod okiem instruktora, szlifujemy ćwiczenia wykonywane na basenie oraz nurkujemy na rafie koralowej


Czy mogę zacząć teorię wcześniej?

Oczywiście! Dla tych którzy chcą zacząć z częścią teoretyczną, zanim zarezerwują część praktyczną lub po prostu chcą się skupić, po przyjeździe do nas, tylko i wyłącznie na nurkowaniu - "Kurs Open Water Diver - tylko teoria" jest właśnie dla Ciebie.  Po jego zakupie, w ciągu 2 dni dostaniesz od nas kod do systemu do rejestracji w systemie eLearning i będziesz mógł zacząć swoje szkolenie.  Pamiętaj że w tej opcji nie ma części praktycznej - to tylko nauka teorii online. 


Aby dokonać rezerwacji, kliknij niżej pod filmem szkoleniowym i dokonaj rejestracji, lub kliknij "Sklep" na górze strony.

Możesz też skontaktować się z nami poprzez WhatsApp na numer +255 772 893 600 aby dokonać wstępnej rezerwacji.