Program basenowy dla dzieci między 8 a 10 rokiem życia

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci nauczyły się, jak działa sprzęt do nurkowania i mogą spędzać czas w wodzie z nurkami PiliPIli Dive Center Zanzibar, to ten program jest właśnie dla nich. Nasi instruktorzy PADI zadbają o dobrą zabawę Twoich dzieci pod nadzorem!

Dowiedz się jak ponadto jak zostać certyfikowanym nurkiem dzięki kursowi PADI Open Water Diver. 

Czego dowiedzą się nasi najmłodsi nurkowie?

  • Przyjrzą się sprzętowi do nurkowania, którego używamy do nurkowania i jak łatwo jest poruszać się pod wodą ze sprzętem.
  • Dowiedzą się, jak to jest oddychać pod wodą
  • Nauczą się kluczowych umiejętności, których będą używać podczas każdego nurkowania
  • Jak bawić się dobrze pływając i odkrywając podwodny świat

Wymagania formalne:
-ukończone 8 lat
-brak przeciwskazań medycznych do nurkowania

Jak to wygląda krok po kroku?

Po przyjeździe do naszej bazy nurkowej znajdującej się przy hotelu Uhuru by PiliPili pierwszym krokiem będzie wypełnienie wszystkich dokumentów, w tym kwestionariusza medycznego, zgodnie z wymogami federacji nurkowej PADI do której należymy.
Następnie wybierzemy dla Ciebie sprzęt którego będziesz używał i zaczniemy ok. 30 minutową sesję teoretyczną podczas której poznasz wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa oraz zaznajomisz się z całym programem nurkowym.
Po sesji teoretycznej udamy się na nasz basen, gdzie pod okiem naszych profesjonalistów, weźmiesz swój pierwszy oddech pod wodą oraz wykonasz kilka ćwiczeń pozwalających lepiej poczuć Ci się pewniej pod wodą. 
Po wykonaniu ćwiczeń zaczynamy właściwą zabawę pod wodą :)Aby dokonać rezerwacji, kliknij niżej pod filmem szkoleniowym i dokonaj rejestracji, lub kliknij "Sklep" na górze strony.

Możesz też skontaktować się z nami poprzez WhatsApp na numer +255 772 893 600 aby dokonać wstępnej rezerwacji.