Chcesz spróbować nurkowania?

Czym jest program Odkryj nurkowanie?

Sesje z programu Discover Scuba Diving (odkryj nurkowanie) to idealny sposób aby zobaczyć czym jest nurkowanie. Dołącz do ekscytującego wydarzenia, jakim jest oddychanie pod wodą - to naprawdę możliwe!


Jeśli chcesz spróbować czym jest nurkowanie, jednak nie jesteś jeszcze gotowy na kurs zakończony certyfikatem, to program Discover Scuba Diving (Odkryj nurkowanie) jest właśnie dla Ciebie. Nie jest to kurs po którym zostaniesz certyfikowanym nurkiem, jednak jest to szybki i łatwy sposób aby zajrzeć pod wodę i eksplorować piękno podwodnego świata.

Podczas tego programu, będziesz pod okiem jednego z naszych Instruktorów lub Divemasterów którzy przeprowadzą Cię przez cały proces od początku do końca. 


Wymagania formalne:
-ukończone 10 lat
-brak przeciwskazań medycznych do nurkowania


Jak to wygląda krok po kroku?

Po przyjeździe do naszej bazy nurkowej znajdującej się przy hotelu Uhuru by PiliPili pierwszym krokiem będzie wypełnienie wszystkich dokumentów, w tym kwestionariusza medycznego, zgodnie z wymogami federacji nurkowej PADI do której należymy.
Następnie wybierzemy dla Ciebie sprzęt którego będziesz używał i zaczniemy ok. 30 minutową sesję teoretyczną podczas której poznasz wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa oraz zaznajomisz się z całym programem nurkowym. 
Po sesji teoretycznej udamy się na nasz basen, gdzie pod okiem naszych profesjonalistów, weźmiesz swój pierwszy oddech pod wodą oraz wykonasz kilka ćwiczeń pozwalających lepiej poczuć Ci się pewniej pod wodą.
Ostatnim (i najlepszym!) etapem jest wypłynięcie naszą dwusilnikową łodzią na słynną Jambiani Lagoon gdzie indywidualnie lub w grupie (zależnie od Twoich potrzeb) zanurzysz się w Oceanie Indyjskim i będziesz podziwiać jego piękno na głębokości maksymalnie do 10 metrów. 

 

Aby dokonać rezerwacji, kliknij niżej pod filmem szkoleniowym i dokonaj rejestracji, lub kliknij "Sklep" na górze strony.

Możesz też skontaktować się z nami poprzez WhatsApp na numer +255 772 893 600 aby dokonać wstępnej rezerwacji.