Czy chcesz pomóc? 

Kurs PADI Rescue Diver pomaga nurkom spojrzeć poza nich samych i sprawić aby zaczęli się zajmować innymi. Podczas kursu poznasz techniki zapobiegania problemom a także rozwiązywać problemy czy zauważać potencjalne zagrożenia przed, w czasie oraz po nurkowaniu. To wymagający i bardzo ciekawy kurs, szczególnie w części praktycznej. 

Aby zacząć kurs PADI Rescue musisz posiadać licencję PADI EFR lub inną licencję obejmującą umiejętności udzielania pierwszej i drugiej pomocy. 

Kurs składa się z 3 części:
-teorii w systemie eLearning (5 sprawdzianów wiedzy oraz Egzamin końcowy)
-część basenowa (10 ćwiczeń ratowniczych)
-część praktyczna w oceanie (2 scenariusze ratownicze)

Kurs ratowniczy trwa 2 dni (nie licząc kursu EFR). Dzień pierwszy obejmuje 10 ćwiczeń basenowych - od zmęczonego nurka na powierzchni po nieprzytomnego nurka pod wodą. Dzień drugi to dwa scenariusze ratownicze. Instruktor wraz z grupą asystentów symuluje na oceanie potencjalnie problematyczne sytuacje które będą wymagać Twojej natychmiastowej reakcji. 


Czym jest licencja PADI Advanced Open Water Diver?

PADI Advanced Open Water Diver to kurs nurkowania po którym można uzyskać licencję uprawniającą do zanurzenia na całym świecie do maksymalnej głębokości 30 metrów.

Jakie są wymagania?

Aby zapisać się na kurs PADI Rescue Diver musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać licencję PADI Advanced Open Water Diver oraz ukończony kurs EFR lub inne szkolenie pierwszej i drugiej pomocy. Wymagane też jest doświadczenie w postaci 40 zalogowanych nurkowań.


Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z 3 części:

-teorii w systemie eLearning (5 sprawdzianów wiedzy oraz Egzamin końcowy)
-część basenowa (10 ćwiczeń ratowniczych)
-część praktyczna w oceanie (2 scenariusze ratownicze)


Czy mogę zacząć teorię wcześniej?

Oczywiście! Dla tych którzy chcą zacząć z częścią teoretyczną, zanim zarezerwują część praktyczną lub po prostu chcą się skupić, po przyjeździe do nas, tylko i wyłącznie na nurkowaniu - "Kurs Rescue Diver - tylko teoria" jest właśnie dla Ciebie. Po jego zakupie, w ciągu 2 dni dostaniesz od nas kod do systemu do rejestracji w systemie eLearning i będziesz mógł zacząć swoje szkolenie. Pamiętaj że w tej opcji nie ma części praktycznej - to tylko nauka teorii online.


Aby dokonać rezerwacji, kliknij niżej pod filmem szkoleniowym i dokonaj rejestracji, lub kliknij "Sklep" na górze strony.

Możesz też skontaktować się z nami poprzez WhatsApp na numer +255 772 893 600 aby dokonać wstępnej rezerwacji.