Uwielbiasz nurkować? Może nadszedł czas aby zostać Profesjonalistą!

Kurs PADI Divemaster to pierwszy stopień do nurkowania zawodowo. Ukończenie go pozwoli Ci na prowadzić aktywności nurkowe (prowadzenie certyfikowanych grup nurkowych) oraz asystować instruktorom prowadzących swoich studentów. Podczas kursu nauczysz się nadzorować aktywności nurkowe, zarządzać ryzykiem, fizjologii nurkowania, poznasz sprzęt nurkowy, fizykę nurkowania, teorię dekompresji, planować nurkowania rekreacyjne, poszerzysz swoje umiejętności nurkowe, poznasz lepiej środowisko podwodne oraz będziesz wiedzieć jak poprowadzić samemu niektóre z programów PADI. 

Stopień Divemastera to pierwszy krok na profesjonalnej drabinie umiejętności w ramach federacji PADI. Podczas całego kursu będziesz miał przypisanego swojego Opiekuna Kursu którym będzie jeden z naszych instruktorów. Podczas całego kursu będziesz pracować ze wszystkimi naszymi instruktorami, jednakże to Twój Opiekun Kursu będzie osobą wyznaczającą kierunek Twojego szkolenia, jego tempo i będzie prowadził Cię przez cały proces szkoleniowy. 


Zajęcia teoretyczne prowadzone są albo w systemi eLearning lub w systemie stacjonarnym z jednym z naszych instruktrów. Wszystkie szkolenia basenowe prowadzone są przez naszych doświadczonych instruktorów w kilku obiektach pod marką PiliPili. Od płytkiego basenu w hotelu Uhuru by Pili Pili po głęboki na 4 metry basen w hotelu Anna of Zanzibar.  W momencie rozpoczęcia kursy, otrzymujesz status DMT (Divemaster in Training) co oznacza że weźmiesz udział w każdym aspekcie życia bazy nurkowej: od napełniania butli sprężonym powietrzem, przez przygotowywanie sprzętu, po asystowanie we wszystkich poziomach kursów czy wyprawach nurkowych wraz z certyfikowanymi nurkami.