Kontynuuj swoją przygodę!

Kurs PADI Advanced Open Water został stworzony dla tych którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu specjalizacji PADI. Co to oznacza? Kurs obejmuje 5 nurkować w oceanie, gdzie 2 obowiązkowe to Nurkowanie Głębokie (maksymalnie do głębokości 30 metrów) oraz Nurkowanie Nawigacyjne. 3 pozostałe nurkowania ustalisz indywidualnie z instruktorem - po jednym z którychś z dostępnych specjalizacji np. Nurkowanie Noce :)
Jeśli chodzi o teorię - w ramach systemu eLearning dostaniesz od nas kod dostępu do kursu online. Do wykonania będziesz miał 8 prostych sprawdzianów wiedzy weryfikujących przyswojoną wiedzę.

Jeżeli nie nurkowałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy - będziesz musiał wziąć udział w programie Refresh odświeżającym ponownie Twoje umiejętności nurkowe. Możesz dodać ten program podczas rezerwacji Twojego kursu PADI AOWD.


Czym jest licencja PADI Advanced Open Water Diver?

PADI Advanced Open Water Diver to kurs nurkowania po którym można uzyskać licencję uprawniającą do zanurzenia na całym świecie do maksymalnej głębokości 30 metrów.

Jakie są wymagania?

Aby zapisać się na kurs Open Water Diver musisz mieć ukończone 10 lat i posiadać licencję PADI Open Water Diver. Nie jest wymagane inne doświadczenie nurkowe poza tym jakie zdobyłeś na kursie PADI OWD. Możesz go zacząć od razu po skończeniu kursu OWD.


Z czego składa się kurs?

Zatem jak zacząć? Kurs składa się z 2 części:

-8 rozdziałów teorii którą należy wykonać online poprzez system e-learningu,
-5 nurkowań w oceanie (obowiązkowo głębokie i nawigacyjne, pozostałe do ustalenia indywidualnie z instruktorem)

Czy mogę zacząć teorię wcześniej?

Oczywiście! Dla tych którzy chcą zacząć z częścią teoretyczną, zanim zarezerwują część praktyczną lub po prostu chcą się skupić, po przyjeździe do nas, tylko i wyłącznie na nurkowaniu - "Kurs Advanced Open Water Diver - tylko teoria" jest właśnie dla Ciebie. Po jego zakupie, w ciągu 2 dni dostaniesz od nas kod do systemu do rejestracji w systemie eLearning i będziesz mógł zacząć swoje szkolenie. Pamiętaj że w tej opcji nie ma części praktycznej - to tylko nauka teorii online.


Aby dokonać rezerwacji, kliknij niżej pod filmem szkoleniowym i dokonaj rejestracji, lub kliknij "Sklep" na górze strony.

Możesz też skontaktować się z nami poprzez WhatsApp na numer +255 772 893 600 aby dokonać wstępnej rezerwacji.